bolak

Co provedl Přemek Podlaha Šárce Tomanové?

Narazil jsem na jeden podivný vzkaz v jedné internetové diskuzi.

Nejlepší odpověď
hanny 2

Jedním z faktorů, který Šárku ve 39 letech dohnal k sebevraždě, byl vyhazov právě z národem oblíbeného televizního pořadu, který se na obrazovkách objevil poprvé již v osmdesátých letech! Moderátorka a muzikálová zpěvačka prostě žádné štěstí se slavným králem českých kutilů neudělala. Nejdříve se jí bezcitný Přemek zbavil jako partnerky, následně ji ekonomicky zničil… Podle vlastních slov z osudného roku 2007 se Šárka ocitla prakticky ze dne na den bez finančních prostředků a vůbec nevěděla. jak utáhne hypotéku na svůj nový byt. Z nešťastné lásky ke svému Přemkovi začala pít a alkohol ji nakonec dohnal k sebevraždě.

http://instory­.cz/166-cesky-kral-kutilu-ji-dohnal-k-sebevrazde-krasna-moderatorka-asi-cekala-vic-zklamani-ji-zabilo.html

Další odpovědi
anonym

Já to znám jinak :-O
http://www.aha­online.cz/cla­nek/zhave-drby/13169/po­dlahova-expartnerka-sarka-tomanova-39-zahadna-smrt-osud-ze-ktereho-mrazi.html

da ny

To, že Šárka nezvládla svůj život, měla i v nešťastném jméně. Výpočet vzorce osudu (dle Camily Karolins) odpovídá jejímu životu i konci, do kterého to především sama dovedla. Včetně nevhodného partnerského vztahu…
Mnoho lidí je vyštípáno z nějaké práce, nešťastně zamilováno – každý to neřeší alkoholem a kolotočem, který se díky tomu spustí.