Co proplácí všeobecná zdravotní pojišťovna?

Ahoj, proplácí ještě něco?

Odpovědi
Janulka

Ahoj, myslím, že VZP proplácí lyžáky, ale musejí být pořádané školou a délkou pobytu je nutné přesáhnout sedm dní.

Lencis

Prostudujte stránku na následujícím odkaze 😉

Zdroj: http://www.vzp­.cz/cms/inter­net/cz/Klienti/Pri­pravili-jsme/vyhody2009/in­dex.html

alenka901

  • Očkování
  • Ozdravné pobyty
  • Těhotná žena / Matka a dítě
  • Fixní rovnátka
  • Odvykání kouření
  • Nadváha a obezita
  • Bezlepková dieta
  • Mamografický screening
  • Dárci krve – ozdravné pobyty
  • Mořský koník
  • Přijď včas – preventivní onkologický program
  • Dárci krve – cestovní pojištění

Dandi

Proplácí toho ještě poměrně dost. Pokud se nevyznáte na stránkách pojišťovny, tak přímo v pobočkách mají dobré informační letáky.

Attack-design

něco ještě jo např, různé očkování mrkni na www.vzp.cz

5samic

Samé programy pro kuřáky obézní a alkoholiky. Místo aby podporovali předcházení těchto civilizačních chorob podporou sportu a zdravého životního stylu tak jen hasí co už uhasit nejde. Pokud je ti 20–50let a jsi celkem zdravý tak nemáš skoro na nic nárok, ale pokud je ti 20–50 a jsi obézní, často nemocný kuřák tak potom aaaaaaaaano, to ti dáme tamto, toto a pojišťovna to zatáhne. Díky VZP nebrat…