zjentek

Co probíhá v PC při čištění položky „komprese starých souborů“?

Tak jsem takto „vyčistil“ osm milionů čehosi, strašně to trvalo a na disku žádný místo nepřibylo, a tak se krom býše zmíněného ptám – je toto vůbec nutné či je podobný proces vůbec k něčemu dobrý? Windows XP.

Nejlepší odpověď
Hlada

Počítač zkomprimuje soubory, které nebyly otevřeny nějakou dobu. Myslím, že je to 1 měsíc. Faktem je, že výsledek je nevalný, protože nejobjemnější soubory, jako jsou obrázky, hudba a videa, už víc zkomprimovat nejdou.