aramah

Co pro vás znamená vaše auto?

Je to jen nutná věc k jízdě do práce, nákup atd?
Doplňuji:
Pro mě taky moje autíčko je víc než jen auto. Jen tak mně to zajímá a díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
kropitko

Je to můj mazlík,proč?

Další odpovědi
Miroslavst

Přestože je to můj miláček, je to taky pěkně mlsná držka.

panenka

Bez auta si Aramah nedokážu život představit autem jsem všude rychle nemusím nikde čekat

vecernice

Mám svoje auto ráda i když je to věc,ale jak říká Mirek je to mlsná držka.Ten pocit,když je autíčko vysáté a umyté a ještě ke všemu s plnou nádrží-no prostě nádhera.Jo a v pondělí jedu pro gumy,tak nevím jak to bude s tím vztahem až je budu platit.

dagry

Jéje to vám závidím, že máte auto. Já nemám ani žádného „pojízdného“ kamaráda a když kamkoliv potřebuji tak musím po svých nebo busem či vlakem. A ne vždycky je to příjemné být odkázaný na spoje, autem je to přece jenom pohodlnější. Ani pořádně nakoupit levnější zboží v supermarketech nemůžu, protože tahat všechno v rukách nebo na zádech v batohu to opravdu ne vždy jde.

dudu

Auto je pro nás pomocník, jehož služby jsou pro nás prospěšné i když ne nezbytné. Já osobně řídím už řadu let, ale jezdím jen když musím, není to můj koníček.

FOG

Bohuzel bez auta bych nemoh do prace.

mj81

Já mám auto od podzimu 2007 a mám dost rozporuplné pocity. V podstatě bych se bez něj bez problémů obešel (a taky to auto kolikrát stojí třeba měsíc bez hnutí na parkovišti), ale když už ho mám, ono se občas na něco docela i hodí. Ale kdybych o něj přišel, nové bych si místo něj asi nekupoval.

Jahoda

Moje autíčko je moje zlatíčko 🙂 Kamkoliv, kdykoliv si zajedu a je to O.K. Je to rychlé a nemusím nikde čekat na autobus. Prostě pohodička 😁

lorja

Auto nemáme,protože jsme s manželem oba prchlivější povahy a ta se s volantem nemá ráda.Když cestujeme,tak vlakem nebo pěšky.

anonym

Teď auto nemám,nechybí.Je to částečně zvyk. Mám k autu vztah – asi jako k luxu.Užitko­vá věc.

oskar

Auto je dnes pro většinu lidí součást života.

GangstaHelper

Nic – žádné není.

Lucimia

Zatím žádné nemám, ale protože budu pravděpodobně denně dojíždět do práce, tak bude mít v mém životě velké místo.