sznamko

co pro vás znamená bůh???

Nejlepší odpověď
tom004

To slovo znamená pro někoho víru,pro jiné nesmysl,důvod k posměškům,poh­rdání,pro další třeba důvod ke studiu historie,dějin vzniku a podob náboženství a našlo by se mnoho dalšího. Takže ať si každý sám podle sebe určí co pro něj bůh znamená. Sám nejsem věřící,tedy aspoň si to myslím ale … kdo z vás může říci,že ho nikdy,třeba při nějakém průšvihu nepoužil,třeba nevědomky?

Další odpovědi
Miroslavst

tři písmena B u s kroužkem a H

iq

Tak pro mne jako ateistu,je to přežitek určený pro věřící:-) . Pokud bych něco musel říct,tak by Bůh asi byla všudypřítomná příroda.Jinak to slovo „Bůh“ pro mne osobně neznamená vůbec nic.Pokud se pro někoho rouhám,tak se mu předem omlouvám, ale s tím už nic nenadělám 🙂

poa.li

Prozřetelnost, která vede souhry okolností a náhod směrem, který posouvá vše, včetně mě, od počátku ke konci té které formy existence tou kterou cestou.

K zamyšlení

Bůh je Stvořitel všeho a všemu vládne. Má moc nad životem každého z nás:

http://www.kza­mysleni.estran­ky.cz/clanky/buh---tvuj-nejlepsi-pritel.html