Co pro kluka k 2. narozeninám?

Ahoj, mému synovi budou v květnu dva roky, mám tedy ještě relativně čas, ale radši už dopředu sonduji.
Neměla bys nějaký dobrý tip? Díky moc.

Odpovědi
iva29

Ahooj!
Tak vzhledem k tomu, že má syn narozeniny na jaře, asi bych přemýšlela nad nějakým narozeninovým dárkem,  který užije venku – kolo, odrážedlo, houpačka nebo třeba sada kyblíčků a lopatek na pískoviště – to je dárek nad dárek – alespoň u nás doma 🙂
Vzhledem k pohlaví dítka bych možná uvažovala nad nějakým autem. Co je, myslím, pro každé dítě velký hit – jsou mašinky a koleje, které se dají koupit ať v Ikei nebo v Tescu a prima je, že k sobě sedí. Děti velmi často ocení různé zvukové hračky, famózní zkušenost mám s pejskem od Fisher Price – dostala ho dcerka, když jí byl necelý rok, miluje ho dodnes a samozřejmě si jej půjčuje i její mladší bráška.
A když se takové narozky plné dárků spojí třeba s výletem do ZOO nebo aquaparku, nemá to chybu! 🙂

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.