jjj123456789

Co přijde lidem z Čech tak legrační na větě K jídlu nabízíme širokou nabídku nápojů ?

Nejlepší odpověď
zjentek

je to dvojsmysl ..jasně by znělo- jako přílohu k jídlu nabízíme širokou nabídku nápojů.
Nápoj jako takový není jídlo. Tekutá strava, jako vývary či bujóny, která se podává v šálcích a pije se, není považována za nápoje.

Další odpovědi
Hlada

Nabízet nabídku mi nepřipadá nijak legrační, spíš je to nelogické spojení. Volil bych jiné vyjádření.
K jídlu si můžete vybrat z široké nabídky nápojů.
… nabízíme širokou paletu nápojů… a pod.

badisko

Hele… co je na tom tak vtipneho ja nevim mozna proto ze nejsem z Cech ale z Moravy …

ivzez

Mně to nepřijde legrační, ale nesmyslné:
nabízet nabídku a k jídlu nápoje
(nápoje jsou určeny k pití)

elektrikář

Dnes dostaneš v restaouraci jen pivo colu. Kdě jsou ty časy kdy byla citronová limonáda v lahvích z porcelánovým uzávěrem.