Avatar uživatele
zjentek

co přidat psovi do žrádla, aby to měl fajně aromatické?

zdá se mi, že tu mou malou roztomilou přítelkyni člověka už vůně masa až tak moc nebere, páč je na maso prostě zvyklá a víte sami, že ohrnete nos i nad luxusem, pokud je vám dopřáván dlouho a to neplatí jenom pro masáž a drahý auto ..zkrátka potraviny se maj lidem taky střídat a já už na té mé fence poznám, jak to žrádlo vočuchá a v očích má ty otazníky, jakože: „zjentku, opět ty tři druhy luxusního masa + vnitřnosti v jedný porci? Nemá to třeba jinak vonět nebo tak něco? Zkusil jsi něco jinýho, než ten krám "U Jiřky“?" Nakonec to teda sežere, ale kdybyste viděli ty oči! Pak jen říhne a ani se na mě nepodívá ..dá se to teda nějak aromaticky obměňovat, aby měla Fanynka více variací?
Doplňuji, že syreček jsme zkoušeli ..to ji nijak nebere.
Doplňuji:
..ještě jsem si dovolil doplnit do diskuze příspěvek z netu, kterej mě vlastně inspiroval to žrádlo aromatizovat, tak pokud tady někoho napadaj nějaké výtečné aromatické složky potravy, vhodné do žrádla pro psí fenu, tak prosím uveďte ..každej nápad dobrej!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, hanny 2, gagaga, Nazdar Bazar, gecco před 3386 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mapel

Zda ty oči neříkají něco jiného. Zjentku, zase plná miska žrádla a žádný pohyb. Kdyby ses se mnou proběhl, tak by jsi viděl jak to zblajznu. Teď jenom tloustnu a chudák klouby co tu tíhu nemohou unést. Tak, aby jsi měl radost, tak to seřeru.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Řekl bych česnek, ale ten je pro vnější užití…
😉
Zkus jí žrádlo jemně okořenit fenyklem nebo anýzem, uvidíš, zda „psí voči“ vystřídá nadšení.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jáára

jó psí voči. kdo odolá. já to mám tak, řeknu ji:
NIC! tam máš svoje jídlo. A ona jde a sní to svoje jídlo. A pak zase psí voči…
Doplňuji:
sýr ano, ale syrečky ani ta moje nemá ráda

Upravil/a: jáára

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

mariánku:-) ale nedávej mu jí moc.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

příspěvek k doplnění otázky:
Psy často lákají také kočičí výkaly, protože jim nesmírně voní. To se dá někdy vyřešit přípravou chutné a hlavně aromatické stravy. Vzpomeňte si na vyprávění O pejskovi a kočičce a čas od času svému svěřenci dopřejte třeba syreček, který pohádkovému pejskovi tak voněl, že podle něj našel cestu do chaloupky zapadané sněhem. Jindy pomůže potrava obohacená o vnitřnosti nebo kuřecí maso. Pokud ovšem váš pes nalezl oblibu spíše ve výkalech koní, krav nebo prasat, znamená to, že mu chybí rostlinná složka potravy. V takovém případě mu do krmení přidávejte třeba strouhanou mrkev, petržel nebo výhonky vojtěšky.

před 3386 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

;))) Mapel neštvi ..přešti si diskusi- hodně nám tvrdne a tak často chodíme na ty gagaga

před 3387 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

gecco: ne počkej, fakt fenykl a anýz? ..neděláš ko.zy?

před 3387 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Nedělám si kozy… Samozřejmě – ne obé najednou – a ne ´kilo´…
😉
Jak píšu – zkus to, fenka známého se po fenyklu může ´utlouct´.

před 3387 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

jáára: to znám ..to já řeknu- NIC, mazej místečko ..a vona mi jde na polštář a přikreje se peřinou

před 3387 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

i kdyz je to k neuvereni, tak i luxus se nekdy " preji "
a ne jen lidem, ale i tem pejskum
ja znam opravdove milionare,( lidi ):), kteri sedi sami v obrovske vile, a jsou opravdu nestastni
a jak radi by jeli s nekym i pod stan..ale nemaji s kym..ta " pysna "cesta " nahoru , je totiz pripravila o vsechny pratele..
a tak zkuste Vasi velke lasce dat pekne starej, suchej rohlik
troufam si tvrdit, ze pochodite :p
pak dejet vedet :p

  • iv-

před 3387 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

tak jenom abychom si správně rozuměli- my nejsme žádní miliardáři, abychom z rozmaru žrali hodně tvrdý pečivo ..s každým kouskem, co nám doma ztvrdne, poctivě chodíme na jezero a krmíme tím různý gagaga ..jak říkají v USA- různý turkey (znaj všechny druhy z díkůvzdání)
.. a fanynka vždycky všechny gagaga vyštěká ;p

před 3387 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

ja bych dala..ty Vasi fance..!
ja, jako spravna gagaga bych ji klofla do pr…
:p

před 3387 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

  • iv-, rohlík, hovoríte?

minule som si z jednania odskočil do parčíku cez ulicu osviežiť nechutný kyslík cigárkom, a tam sedela panička s nejakým jedovatým chlpáčom, takým tým kabelkovým obranárom, o lavičku ďalej si bezďáci užívali svoj cider.

no a ten malý psíček, aby neumrel od hladu, mal na zemi na paieri pred sebou pekne naporcované grilované kuriatko.

bezďáci sa nad tým ani nepozastavili, ale mňa to teda poriadne „koplo“, tak som sa dotyčnej opýtal, či by radšej nedala kura tým bezďákom.
a to som nemal robiť – dostal som takú sprchu, že som bezcitný surovec, lebo nebohého psíka by som nechal umreť hladom.

no, keby mala paninka rohlík u seba, možno by ho bezďákom dala. 😉

;-Q

před 3387 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jirkajirka

Můj pejsek papá i pečenou kačenku http://jyxo.in­fo/uploads/27/274bdc0­3d9b16be5431e427b4682871­d5b82e812.jpg

před 3386 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

to je jeste dobry :)
ja u " vas " byla vloni, a po ulici sel chlapek…kolem 50 , dudlik na krku..a obcas..v inter­valech par sekund si vzdycky zadudlal :)
tam fakt mate exoty :)
tam nemusite chodit ani do cirkusu
:)

před 3387 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

exotický slovenský občan ..hm, též dobré ;p
..slyšíš, arygnoc? Vem si příklad a raděj si zadudlej ..za ušetřený prachy za cíga pak kup bezďům grilovanýho orla

před 3387 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

i vy jeden popleto.
ary ale nezije u nasich sousedu, tam jezdi jen na dovolenku :p
ale uz ze me vic nedostanete
to uz bych nebyla gagaga, ale kwa kwa kwa

  • iv-

před 3387 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

však místo pobytu status exota neruší ..to mi ještě vysvětl-i-ete

před 3387 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

ten s tým dudlíkom :DD je šuvix proti prezidentskému šmoulovi franzovi :DD.

;-Q

před 3387 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

tak to mame vyrovnany , no :)

před 3387 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

arygnoc: jak tys na to přes ten kouř tak ostře viděl, čoeče?

před 3387 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

tréning, čéče, tréning zo štúdií z hospodských ventilátorových vetrov (klímy tenkrát ešte ťahali kačera).

;-Q

před 3387 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek