Co přesně znamená zkratka HR?

Co přesně znamená zkratka HR? Jde o oblast personalistiky, managementu …

Nejlepší odpověď
Pamprlice

HR = human resources, čili přeloženo z angličtiny – lidské zdroje.

veselator1

Jak píše Pamprlice, je to zkratka pro Human resources. Zahrnuje to prakticky všechno spojené s řízením zaměstnanců. Sám se teď chystám dělat si školení HR, tak jsem celkem zvědav co se tam dozvím. V tomto oboru jsem zatím celkem nevzdělaný, nicméně ty znalosti se určitě hodí mít. Kdyby vás to náhodou zajímalo, tak kurzy a školení týkající se human resources se dají najít tady: https://vox.cz/ka­tegorie/kurzy-a-seminare/perso­nalistika-a-mzdy/