Bublinnka

Co přesně znamená Trial verze u nějakého programu?

Vím že je to časově omezené (např. 60 dní)
Zajímalo by mě, jestli po té časové lhůtě program přestane fungovat celý, nebo jen některé jeho funkce.

Nejlepší odpověď
led

Niektoré sú nastavené s časovým zámkom na kľúčové časti programu, vlastne ho znefunkčnia. Niektoré len obmedzia rozšírené možnosti.

Další odpovědi
chudst

U 99% programu prestane fungovat uplne a bude to po vas chtit seriove cislo. U casti z nich funguje castecne (napriklad Word umoznuje prohlizeni, ale nikoli zmeny).

baghira

Verze určená k vyzkoušení programu před tím, než ho eventuálně zakoupíš. Zpravidla je omezená, např. časově (po x dnech přestane fungovat) nebo obsahově (počet záznamů v tabulkách, počet otevření souboru atd.)

Lenenka

je to zkušební verze něčeho. Zdarma třeba na měsíc máte zpřístupněnou nějakou službu. po ukončení trialu přejde zase vše do verze zdarma.

DDarent

demo