Avatar uživatele
iceT

Co přesně znamená tohle?

http://www.od­povedi.cz/gate/con­firm_question/b86c8ec­dbf5714937820f5ccdc1dc1f0
Doplňuji:
Aby nedošlo k mýlce,je tady jedna otázka s odkazem,na který když kliknu,tak mě naskočí přesně to,co je v odkazu u téhle otázky.Děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: iceT

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? ten který je, annas, mosoj, Andělé, VampGirl, hanny 2, Jikra, Pájo před 4435 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

No mohlo by to znamenat že už tady podobná otázka se stejným klíčovým slovem existuje.
Když ale zadám podbný dotaz do vyhledávače tak se nenajde nic než zmíněný dotaz.

Celou dobu existence tohoto serveru jsou uživatelé pro majitele serveru vosk. Nikdy jsem se nesetkal se sebemenším upozorněním na realizovanou změnu a mezi vyvolené nepatřím ani nechci.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
VampGirl

Když někdo vloží otázku jako anonym, přijde mu na mail odkaz, který musí otevřít, aby byla otázka uveřejněna. Není to ten odkaz? Akorát už neaktivní nebo tak něco?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
iceT

Možná to tak nějak bude,jako anonym jsem se nikdy neptala,takže jsem nemusela nikde nic potvrzovat.Asi se zkusím jako anonym na něco zeptat a uvidíme.

před 4435 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
VampGirl

Já jsem se jako anonym ptala dvakrát – jenom na takové otázky týkající se vztahů, za které jsem se tak trochu styděla… :D Možná je tu tento anonym poprvé a odkaz vložil omylem…

před 4435 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
iceT

No těžko říct,ale stejně to zkusím jako anonym,jen ať vím co to udělá.Jen vymyslet nějakou hezkou otázku…

před 4435 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek