co přesně znamená -poukázat

jak přesně vyložit význam slov: poukázat peníze na účet do určeného data?

Nejlepší odpověď
annas

Odeslat peníze do stanoveného data

  1. buď poštovní poukázkou v hotovosti (trvá delší dobu) nebo
  2. převodem z účtu na účet.

Je nutné počítat s tím, že peníze nebudou připsány na účet příjemce hned další den.

Další odpovědi
panenka

POUKÁZAT PENÍZE DO URČITÉHO DATA ZNAMENÁ POSLAT JE DO DATUMU KTERÝ JSTE SI DOHODNUL NEBO MÁTE TŘEBA NA FAKTUŘE NEBO SLOŽENCE NAPSANÝ DO KDY SE MÁ ZAPLATIT.TO JE TO POUKÁZAT DO URČENÉHO DATA