AndreiRanger

Co přesně znamená otevřeno NON-STOP?

Tak nevím jestli máme tady u nás nějakou speciální hatmatilku, nebo jsou lidé vážně tak hloupí. U jednoho nejmenovaného OC je transparent otevřeno NON-STOP a hned pod tím otevírací doba od 6–24 :-o, ptám se tedy co znamená NON-STOP?

Nejlepší odpověď
stana73

Zeptej se kolegy-Chucka Norrise-ten umí v non-stop baru chlastat do zavíračky bez známky únavy.
(Asi už tam byl nakupovat.) :)))

Další odpovědi
Miroslavst

Nonstop je sci-fi román, poprvé vydaný roku 1958, jehož autorem je Brian Wilson Aldiss.
Takže asi sci-fi otevírací doba.

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Non­stop

SajmonModer

Není to ta písnička od toho Davida Michaloviče nebo jak se jmenuje ,–)

Michal Kole

Oni jsou dokonce státy v EU, kde je přímo zakázáno, aby měli např. obchody otevřeno nonstop, prý kvůli ochraně zaměstnanců. Tak ať zaměstnance nahradí roboty a může být otevřeno.