bigo

Co presne znamena os v notebooku,chci koupit notebook jako znacku doporucujete?

Urceni notebooku,prevazne nepracovni brouzdani po internetu a hrani nejnovejsich her,uprava fotek.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Na hraní nejnovějších her a úpravu fotek koupíš srovnatelně výkonný (i vykonnější) stolní PC podstatně levněji než notebook.

Další odpovědi
uccello

Jak už řekla Lamalam, na nejnovější hry si raději kup stolní PC. Noťasy na hraní moc nejsou už jen kvůli nedostatečnému chlazení. Za poloviční cenu si pořídíš herní PC, na kterém rozjedeš i novinky, popř můžeš časem upgradovat.

gecco

OS = Operační systém (bez toho počítač nefunguje – ať už je jakýkoli)…
___

  1. browsdání po netu (filmy, muzika…) – na to stačí levné, ´základní´ řady notesů (cenová hladina okolo cca 10.000,– Kč)
  2. úprava fotek – trochu vyšší level (display 17"+, rychlejší procesor, větší paměť, pokud možno dva disky – SSD+HDD, tak okolo 20–25.000,– Kč, aspoň)
  3. nejnovější hry – nejvyšší level (SSD+HDD je ´nutností´, CPU i grafika té nejvyšší třídy – začni tak na 45–50.000,– Kč)

___
Takže si to nejdříve ujasni.
😉
Každopádně – s takovým přehledem vol počítač s Windows, lépe 64, spíše W7 x64…