Co přesně znamená: Montáž je prováděna neinvazivně pomoci oboustranné lepící pásky na křídlo (nezmenšuje světlost)?

Chtěl bych na okno roletu s postraními lištami pro absolutní zatemnění okna v případě potřeby. Vybral jsem model viz obrázek, ale ta informace na konci (nezmenšuje světlost) mě fakt mate. To je tedy nějak upevněno, že to minimálně propouští světlo? To bych tedy nechtěl. Chci roletu do okna co mi zajistí 100% zatemnění bez kompromisů. Věděli byste o něčem podobném případně. Závěsy nechci a žaluzie tam mám, ale ty prostě nikdy úplně nezatemní.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Nezmenšuje světlost – je to namontované jenom na rámu, nepřesahuje do na sklo. Při otevřené roletě tedy není snížená celková světlost okna, je to jako kdyby tam žádná nebyla.