foghat0

Co přesně znamená internet v mobilu za 15 kč/hod. max. 30 kč/24 hodin?

Mám SIM kartu O2, bez smlouvy. Prostě si kupuji kredit a zajímá mě, zda mohu i tak na internet a kolik mě to bude stát. Moc nerozumím tomu, co znamená 15 kč za první hodinu ale maximálně 30 korun za den. Co když budu na internetu hodinu a půl, co když tam budu 5 hodin (ne v jednom kuse)? Zaplatím potom za 5 hodin 75 korun, nebo jenom 30? Prosím o rady. Díky moc.

Nejlepší odpověď
Bedy

Za jednu hodinu zaplatíte 15Kč a za dvě a více hodin do konce dne zaplatíte 30Kč. Takže za 3 hodiny (i ne v jednom kuse) nezaplatíte 45Kč, ale jen 30Kč.
Jinak FUP tam je tuším 30MB na ten den, což není špatné. Po překročení FUPu se rychlost internetu rapidně sníží, přesto internet pořád pojede.

Další odpovědi
Reuef

znamena to ze za prvni zapocatou hodinu zaplatis 15 Kc a kdyz to presvihnes a nacnes i druhou hodinu tak zaplatis 30 Kc a uz tam pak muzes bejt jak dlouho chces ale vic jak 30 Kc uz platit nebudes…nejspis v tom bude i nejakej datovej limit drobnyma pismenkama uvedenej