Cohen

Co presne znamena 1. stupen nymfomanie u zeny? Podle ceho se urcuje a kolik je stupnu?

Nikde jsem o tom nic nenasel.

Stupnici si stanovit sam ? jak ? to nechapu musi to byt nejak urcene aspon po bodech intezity chtice za den apod …

Nejlepší odpověď
annas

" Nymfomanie neexistuje, tvrdí odborníci. „Jsou to spolu s erotomanií zastaralé, nepoužívané pojmy,“ upozorňuje sexuolog Petr Weiss. Čeští lékaři a psychologové pracují pouze s termínem hypersexualita a není to nemoc, nýbrž sexuální porucha.

Ale i to je vlastně divné označení, protože nikdo ještě neurčil, co je v souvislosti s nadměrným sexuálním puzením už příliš," vysvětluje Petr Weiss a dodává, že on sám vnímá takové chování jako poruchu v situaci, kdy sexuální potřeba narušuje normální sociální život ženy či muže. „Potřeba vybití touhy je tak vysoká, že dotyčného či dotyčnou permanentně nutí k masturbaci a znemožňuje vykonávat práci,“ tvrdí sexuolog. Pocity se podle něj dají přirovnat k neustále hladovému, kterého jídlo uspokojí jen dočasně. atd. :

Zdroj: http://ona.id­nes.cz/nymfoman­ka-hypersexualita-dd7-/vztahy-sex.aspx?c=A140113­_151207_vztahy-sex_jup

Domnívám, že z vyjádření lékaře vyplývá, že nějaké stupně aktivity se nedají přesně stanovit.

Možná je to i jinak.

Další odpovědi
Drap

Nymfomanka začátečnice. Stupnici si musíš stanovit sám.
Myslím, že žádná oficiálně uznávaná stupnice neni dána.

Agneta

Ale v přímořských krajinách, kde je odliv – příliv 12 metrů (jižní Anglie) je (při úplňku) deset orgasmů denně standart…takže jsem na tvoji stupnici zvědavá:DDD

gecco

Stupne nymfomanie (zavislosti) jsou definovany tri

  • mirna – jeste funguje vztah, nejen sex; nejsou dotceny jine oblasti zivota
  • stredni – vztah je primarne sexualni; sexem jsou dotceny i jine oblasti zivota (zamestnani…)
  • tezka – vztah je omezen na sex; sex prevazuje ve vsech oblatech zivota; dokonce dochazi ke zkreslenemu vnimani reality

anonym

ještě jsem ani žádnou nepotkal a tak si ani neumím představit jejich stupně. mě by spíš zajímaly stupně frigidity

anonym

Squirt?

Agneta

boreczech >>> opravdu?

Tak tady:
Stupně frigidity: (od nejvíce po nejméně postižené)

1) dělnice (vdaná, a nemá na nic čas)
2) úřednice
3) žena v domácnosti
4) aristokratka
Souhlas?:DDD