Pokročilý

Co presne znamena 1. stupen nymfomanie u zeny? Podle ceho se urcuje a kolik je stupnu?

Nikde jsem o tom nic nenasel.

Stupnici si stanovit sam ? jak ? to nechapu musi to byt nejak urcene aspon po bodech intezity chtice za den apod ...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

" Nymfomanie neexistuje, tvrdí odborníci. "Jsou to spolu s erotomanií zastaralé, nepoužívané pojmy," upozorňuje sexuolog Petr Weiss. Čeští lékaři a psychologové pracují pouze s termínem hypersexualita a není to nemoc, nýbrž sexuální porucha.

Ale i to je vlastně divné označení, protože nikdo ještě neurčil, co je v souvislosti s nadměrným sexuálním puzením už příliš," vysvětluje Petr Weiss a dodává, že on sám vnímá takové chování jako poruchu v situaci, kdy sexuální potřeba narušuje normální sociální život ženy či muže. "Potřeba vybití touhy je tak vysoká, že dotyčného či dotyčnou permanentně nutí k masturbaci a znemožňuje vykonávat práci," tvrdí sexuolog. Pocity se podle něj dají přirovnat k neustále hladovému, kterého jídlo uspokojí jen dočasně. atd. :

Zdroj: http://ona.idnes.cz/…

Domnívám, že z vyjádření lékaře vyplývá, že nějaké stupně aktivity se nedají přesně stanovit.

Možná je to i jinak.

Další odpovědi:

Zlatý

Nymfomanka začátečnice. Stupnici si musíš stanovit sám.
Myslím, že žádná oficiálně uznávaná stupnice neni dána.

Stříbrný

Ale v přímořských krajinách, kde je odliv - příliv 12 metrů (jižní Anglie) je (při úplňku) deset orgasmů denně standart...takže jsem na tvoji stupnici zvědavá:DDD

Zlatý

Stupne nymfomanie (zavislosti) jsou definovany tri
- mirna - jeste funguje vztah, nejen sex; nejsou dotceny jine oblasti zivota
- stredni - vztah je primarne sexualni; sexem jsou dotceny i jine oblasti zivota (zamestnani...)
- tezka - vztah je omezen na sex; sex prevazuje ve vsech oblatech zivota; dokonce dochazi ke zkreslenemu vnimani reality

ještě jsem ani žádnou nepotkal a tak si ani neumím představit jejich stupně. mě by spíš zajímaly stupně frigidity

Squirt?

Diskuze k otázce

Stříbrný

Agneta

boreczech >>> opravdu?

Tak tady:
Stupně frigidity: (od nejvíce po nejméně postižené)

1) dělnice (vdaná, a nemá na nic čas)
2) úřednice
3) žena v domácnosti
4) aristokratka
Souhlas?:DDD

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Věda

Zlatý annas 2736
Zlatý quentos 1320
Zlatý mosoj 1305
Zlatý Drap 964
Zlatý hanulka11 627
Zlatý led 604
Zlatý gecco 589
Zlatý marci1 538
Zlatý arygnoc 507
Zlatý Lamalam 487

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.