zjentek

co přesně se stane, když mně náklaďák přejede lebku?

Doplňuji:
zzzlatokopka: máš pravdu, na fanynku jsem ani nepomyslel ..co jsem to za macecha ..?

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Je těžké na to najít citoslovce:-D

A fanynka bude v ůtulku:-(((

Další odpovědi
VeRe1983

Náklaďák píchne pneumatiku, zláme nápravu a sjede mimo vozovku.

gecco

Pokud to bude nějaká lebka z tvé sbírky, přijdeš o exponát…
😉

dudu

Už zase?

Luxx

takhle umřela moje babi – kamion ji přejel přes hlavu… to nechtěj vědět, co přesně se stane…

anonym

http://i.mimi­bazar.cz/s/bc/7/1­21025/21/g43348­.jpg
Doplňuji:
Houmlesák se reinkarnuje do chytrého pána.

marci1

Budeš ji mít placatou, i když záleží na tom, jak tvrdohlavý jsi. 🙂

arygnoc

vaši pozostalí budú musieť zaplatiť pokutu za znečistenie komunikácie.

;-Q

klumprt

Trochu to křupne a zde nepatrně ubude otázek.

anonym

http://i47.ti­nypic.com/212yp­z.jpg

anonym

mě někdy připadá,že už ti jí přejel

zjentek

Jugar uber trocha ty itatku ..já nemůžu za to, že z odpovědi.cz se rekrutujou cypi, ty cipe

anonym

Nechápu proč si nedáš za profilovku rovnou urnu?Nebo ještě chvíli počkáš,až tě zase někdo podcení a ty mu to pak nandáš?

zjentek

..ale to vy, maminko, už tady nebudete ;q

anonym

Na každého jednou dojde,ale obávám se,že na tvou matku přece jenom trochu jinak,než na tebe,protože máš geny i po otci.

anonym

jen pravda chlapče,jen pravda,ale bolí,tvoje otázky jsou někdy až do nebevolající

anonym

Souhlasím.