Kulpix

Co preferujete: schody/výtah/es­kalátory?

Nejlepší odpověď
annas

Něco jiného.

Ve všech objektech nejsou uvedené možnosti, takže často není možné některou z nich preferovat.

Obytné domy – schody – zpravidla i do vyšších pater. S výtahem mám špatné zkušenosti, když jsem v něm zůstala zablokovaná.

Eskalátor a běžné schody – záleží na tom, zda jdu/jedu nahoru, nebo shora dolů. Upřednostila bych schody, ale někdy to není možné.

Další odpovědi
anonym

Něco jiného.

Záleží na tom do kterého patra se chystám. Pokud je to výš, než v pátém patře, tak využiju techniky a pokud ne, tak spálím trochu té vlastní energie. Myslím si, že je to zdravý kompromis. Nemusím však třeba do 10ho patra po schodech, protože klouby nemáme z kovu.

dubraro

Eskalátory/plošiny.

Obvykle takový prostředek, který mi dovolí se přesunout aniž bych musel pokládat to co nesu v rukou. Pokud mám na výběr, tak eskalátor nebo výtah-paternoster.

Mc Merkurion

Něco jiného.

… já nejraději rovinu, jinak to buď obejdu, nebo odejdu …

dudu

Něco jiného.

Po čtyřiceti létech bydlení ve čtvrtém patře bez výtahu akceptujeme pouze nakloněnou rovinu nebo výtah. Nyní nám do nového bydla stačí zdolat devět schodů. Paráda.