dgfdgf

Co představuje tenhle obrázek?

Prominte. Tenhle odkaz odkaz by měl bejt správnej.

http://www.grin­dstore.com/pro­ducts/dead-bunny-korn-poster-232076.html

Je tam anglickej popis, přeložil jsem si to ale moc tomu nerozumim.

Nejlepší odpověď
Hans51

Mám obavu, že Váš odkaz užívá adresu souboru ve Vašem počítači, takže se nelze dobrat odpovědi.

Po opravě je odpověď následující. Jedná se o plakát kapely KORN, jehož název by se dal přeložit jako „Mrtvý Králíček“.

Dále překlad popisu: Zobrazuje tmavý kreslený obraz spojený s nu-metalovou skupinou KORN. Tento krvavý plakát zachycuje dvě děti držící mrtvého zajíčka na oprátce. Tak proč neoživíte Vaši zeď tímto mrtvolným obrázkem? Jedná se o oficiálně licencovaný produkt. (omlouvám se za kvalitu překladu, potřeboval by ještě „doladit“).

Další odpovědi
Ganymede

Nahraj ten obrazej na leteckaposta.cz
A dej sem odkaz

gecco

Ukazuje, že tvé UserName je „PC“, v názvech adresářů i souborů používáš diakritiku a soubory ukládáš na Plochu…
😁
_____________­__________________
Jde o plakát skupiny Korn, zobrazující dvě děti táhnoucí mrtvého králíčka…
😉

bolak

To vpravo bude nejspíš červená karkůlka. Řekl bych tedy, že to vypadá na nějakou novou pohádku.