pizlicka

co prave snidate?

dobrou chut:-)
Doplňuji:
ocko,ja teprve budu-celozrny chleb s maslem a medem.a dam si koprivovy caj.ale nejdriv rozpustnou kavu s mlekem:-)jsem zvykla sladke k snidani.

Nejlepší odpověď
anonym

Ahoj. Chléb s máslem a s hermelínem, čaj, kousek mrkve a celeru.
Také přeji dobrou chuť. Cos měla Ty?
Doplňuji:
Taky dobrá a zdravá snídaně. Sladké jsem měla ráda v mladších letech. Teď občas taky něco s chutí smlsnu, ale už méně často. Není to kvůli linii, ale spíš už řeším to, co organizmus snese.

Další odpovědi
Damiana

Já nesnídám – pokud k tomu nejsem „donucena“ někde v hotelu na dovolené. Zkrátka pro ránu nějak na jídlo nemám chuť. Ale klidně snídani – a poměrně i dost bohatou – připravím.
Hlad začínám mít obvykle až po poledni. Já se moc neřídím tím, co by se mělo, ale co by mé tělo chtělo… 🙂

kropitko

Tak já už jsem snídala ráno v šest, tedy jestli se tomu dá říct snídaně. Káva z mlékem a pak čaj.

akvidzerp

ja dobrou koblihu a mléko s cukrem:)
Doplňuji:
u koblihy to neskončilo a dávám si ještě perník a buchtu…:)