kmen

Co požaduje žena od partnera v šestinedělí? Existuje nějaký spolehlivý bezkonfliktní postoj partnera?

Je opravdu jediná varianta pomáhat, obětovat se, nechat se urážek, ponižovat vlivem „popletených“ hormonů? Nebo existuje nějaká „medicína“ s odstraněním náladových negativ a partnerských neshod tohoto období?

Nejlepší odpověď
Lencis

Nevím jestli čekáte odpověď od muže, který vás zřejmě polituje a nebo od ženy, která si sama prošla šestinedělím.

Možná bych být vámi hlavně změnila svůj postoj. Možná se pletu a pak se omlouvám, ale mám pocit že jste se sám pasoval do role trpitele. Období v šestinedělí je nejen pro ženu ale i pro jejího partnera opravdu velmi náročné období. A žádný zaručený recept není, každopádně je na místě komunikace a schovívavost. Pokud vás žena uráží a ponižuje, pak si to samozřejmě nemusíte nechat líbit, spíš než ji ale usadit větou, že je polapená hormony bych volila opět jen a jen pravdivou komunikaci… možná i ona má pocit že ji ponižujete a urážíte (byť si to neuvědomujete, možná máte narážky na její chování, které se dá někdy opravdu hodně těžce zvládat) Zkrátka v tomto těžkém období je víc než kdy jindy na místě tolerance a kopec lásky.

Vydržte bude líp.. a brzo… ono to utíká… hlavně se snažte opravdu pomáhat, odpočatá žena zvládá emoce daleko lépe 😉