Co považujete za současnou vymoženost doby?

Nejlepší odpověď
www

Jednoznačně internet, mobily a nové technologie všeho druhu.
Dále pak změnu pohledu na planetu Zemi a ochranu životního prostředí (snad k tomu dochází).

Další odpovědi
mosoj

Vědu, zejména lékařskou vědu kardiochirurgii.
Třeba takové zavádění stenů do tepny samotnou tepnou je sám o sobě technický zázrak a kolik to již zachránilo a prodloužilo životů. Je toho samozřejmě víc.
Bypasy, transplantace atd.

Rád bych věděl k čemu by vám byl internet když by jste umírali!!!

Vycházím z toho, že život jako takový je na vrcholu žebříčku hodnot.Pokud si někdo myslí že ne, přijde doba kdy zjistí že ano!!!

led

Jedinečná vymoženosť doby je iba 20-ročný mladík Inetnet (narodený v polovici februára so šialenou rýchlosťou 19kB/s) s pôvodnými len akademickými užívateľmi a dnes dorástol na skoro 2 miliardy užívateľov.
Keby dnes tento mladík prestal dýchať mohol by sa zastaviť život na Zemi – tak je na ňom závislý – podľa niektorých by možno aj Zem sa prestala točiť a Slnko svietiť.
AD mosoj,
dnes sa vďaka internetu aj operuje na diaľku

Illines

Rychle pujcky, zbesili exekutori teda v dnes v Cechach vymozenost,absurdni poplatky bankam. Znovu ozivit kultivaci obilovin.Snad se to podari.

verunka483

v reklamě říkaj že smoothie maker......

Skeptik

Urychlovač částic.

RyuzakiKate

Všechno, co reaguje na dotyk či myšlenku… Nejde mi to do hlavy.