irij

Co považujete za největší událost roku 2010?

Doplňuji:
To je tak široká otázka a nikoho nic nenapadá? Škoda ,já myslel , že to shrnu a budu mít výčet nejdůležitějších událostí v roce. Cha.

Odpovědi
ten který je

To odpovím až v r.2011 nebot ještě není konec roku.:-)

Terryle

Zatím mě nic zásadního ze světa politiky, vědy nebo kultury nenapadá, takže ze svého povrchního pohledu navrhuju na událost roku (aspoň z hlediska obyvatele ČR) vítězství hokejistů na MS :o)
Doplňuji:
Mozna dokonce vitezstvi Marti Sablikove na ZOH. Viitezstvi indivduality, ocekavani, odhodlani a sily nad kolektivem… jo, to se mi libi.