Sarrow

Co považujete za inteligentní humor?

Uveďte nějaký příklad (zdroj), pro Vás inteligentního humoru…

Máte radši humor ve kterém převažuje logika a pracuje se s reálným „materiálem“ nebo máte radši přihlouplý humor u kterého člověk „vypne“ a baví se…

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Velice humorné mi přijde tvoje zařazení otázky na inteligentní humor do kategorie televize.

Další odpovědi
with.love

pod pojmem inteligentní humor si představím humor ve stylu Sheldona Coopera (vtipy s chemickými prvky atd…), které mi taky sice přijdou vtipné pokud to není extrém tak že bych to nechápala, ale lepší mi připadají vtipné příhody jakým se můžou smát jen lidé, kteří u toho byli, nebo i ten ,,přihlouplý" hu­mor.

huxa

with.love-scénáristé si většinu věcí vymýšlí a nemá to s fyzikou nic společného…

Inteligentní humorem si představuji například humor Sherlocka Holmese, nejraději mám velmi černý humor

RyuzakiKate

Cimrman, Kaiser & Lábus… ;)