Dawe10

Co považujete při výkonu Vaší profese za nejdůležitější? Kdybyste byl vedoucím co byste na práci svých podřízených sledo

Co považujete při výkonu Vaší profese za nejdůležitější? Kdybyste byl vedoucím co byste na práci svých podřízených sledoval.

Přehled ze světa práce-obory kategorie H (zámečník)

Nejlepší odpověď
anonym

Rychlost,preciznost a nesnáším zasmušilé tváře.Pokud má někdo problémy,atˇpra­covní či rodinné,řešíme to kolektivně.Humor v práci musí být,i kdyby prémie nebyly. Ale jsou!!

Další odpovědi
sejtanka

Dobře odvedenou práci,jsem vedoucí u zvířat a především hledím nato,aby zvířata dostaly to co mají,takže lidi tak moc neřeším,protože v tomhle směru s něma nemám problém.Ale u strojírenské výroby je to asi jinak,to nevím.

hanulka11

tak já si musím práci udělat tak ,abych byla spokojená a aby za mnou byl vidět výsledek ošéfuji si to sama- pokud bych měla dělat vedoucí druhým , nevím …netolerovala bych nějaké ulejvání a polovičatost. Ale jsem ráda, že to nemusím řešit.

Takže… jaký si to udělám -takový to mám.

johana 56

Kvalitně odvedenou práci,ochotu pomoci kolegům a předávání zkušeností ve prospěch kolektivu,bez­konfliktní vztahy mezi zaměstnanci.

led

Naša práca nie je pásová a čisto mechanická, teda:
Kvalita práce, spolupráca, používanie rozumu a improvizácia.