Co používáte, nebo jste používali v práci na povzbuzení?

Co vám v práci dodá energii. Určitá jídla, nápoje, pochutiny, nebo pochvala, odměna atd.?

divím se, že nikdo neodpověděl, že třeba marihuanu. za prvé jí chce kde kdo zlegalizovat a za druhé každý její uživatel tvrdí, že se po ní rychleji a kvalitněji pracuje, což má dost společného s energií 🙂

Nejlepší odpověď
marci1

Kafe, dobrý čaj, džus, mandarinka, jablko. A pochválím a odměním se sama. ! 🙂

Další odpovědi
anonym

Na začátku směny po výrobní poradě jsem si dal kafe, cigaretku a hajdy do provozu a na konci měsíce buď pochvala nebo odměna. Bylo to povzbuzení na další měsíc. Rád vzpomínám.

gecco

Kafe, cigárko…
Ale hlavně pocit, že to ´funguje´…
😉

anonym

Zkusila jsem kofeinové tablety…

atlas

Dobrá nálada, z jídla a pití kofola a slunečnicová semínka v čokoládě:D

quentos

Kafe…

anonym

Jdu si pohrát s firemním pejskem,pustím nahlas hudbu, zasměju se s ostatními nějakým blbostem, zacvičím si, při příchodu a odchodu se s některými kolegy líbáme, nebo pohladíme 🙂

chachar1922

K té marihuaně. Mě každá zatím uspala.

Jinak na noční jsem si kupovala akorát ten, co dává křídla.

lexx

ta představa že zas jeden den v pr-dě-li

lukas.zmizik

jablko mrkvový salát

Mc Merkurion

… radost ze života …

VeRe1983

Cola, energetický nápoj, káva.

mosoj

Pohled na pěkné ženy či dívky je největší životabudič a nic ho nemůže překonat.

BANAN93

Kde dělá Samba – chtěl bych tam jít pracovat :D

Rokio

Za jako dobrou pracovní motivaci považuji pocit z dobře vykoné práci, přesčasy, kávu, slovní pochvalu a pocit, že jsem důležitou součástí korporace.

cochee

Otázka zněla na povzbuzení v práci. Odkdy šestnáctileté holky s neporušeným hymenem chodí do práce? Co, podvodníku?

anonym

Hej Tsutsáku,měl bys konat pokání…https://c­s.wikipedia.or­g/wiki/Pok%C3%A1­n%C3%AD…a omluvit se mi za křivé obvinění?!

anonym

jaká já jsem podvoce?v čem?to mi není jasné, to mi něco unoklo, jinak pro jiné podvraťáky, aby bylo jasno, tak skoro celý léto jsem mrskala noční 12– tky ve sladu a nikdy jsem netvrdila, že je mi 16 let, to vy jste si mě vymodelovali a já vás při tom pouze nechala jako dominantní zlosyny.

cochee

Nikdy jsi netvrdil… ach tak…

www.odpovedi.cz/o­tazky/kdo-mi-namasiruje-bedra-zadarmo

„Sice jsem se narodila roku 2001 ve znamení luny a 15 let mi už kupodivu bylo,ale…“

Prostým počítáním na prstech zjistíme, že první a druhá věta tvého souvětí se navzájem vylučují.

Takže ti něco uniklo. Nezapomeň nahlásit ke smazání, aby důkaz zmizel.

anonym

…a tam jsem ochutnala kofeinové tablety od jednoho zdvižkaře, jo.