konnye

Co používáte na mastné vlasy?

Nejlepší odpověď
anonym

jsou různé šampony pro mastíci se vlasy,osobně jednou týdně si dávám masku na vlasy bud od Shaumy,nebo Garnieru,mě to pomáhá a vlasy se jednak regenerují,jednak se tolik nemastí

Další odpovědi
Jahoda

Různé přípravky na mastné vlasy. Takové výrobky používám jedině od značky Schwarzkopf. Ale nejlepší ze všech je asi Schwarzkopf Palette Vital balsam na mastné vlasy.

http://im9.cz/iR/im­portprodukt-orig/32d/32da­f76d6ee51db9476a76­2701c492c4--mmf176x176.jpg

sara-sara

Přípravků je mnoho a snad každý z nich na nějakou chvíli zabírá :) Ale podle mě je dobré zařadit do jídelníčku víc ovoce, zeleniny a vůbec jíst zdravěji – mně osobně to pomohlo nejvíc…

Mili @

a co bylinky, třeba kopřivový nálev…
nebo spláchnout citronovou nebo slabě octovou vodou…

mosoj

Mimo vhodného šamponu ( vhodných moc není) a je to velice individuelní tak celoživotně ARVIT v ampulích. Bez něho bych si snad pokožku na hlavě rozškrábal a vlasy po umytí jsem měl za chvílku jak mokrou slámu.
Dnes se vyrábí pouze na Slovensku a dost těžko se se u nás shání, ale sehnat se dá. Dříve byl v každé drogerii. Ani není tak drahý . Šest nebo osm ( teď nevím) ampulí cca 70 Kč.

Derrynka

Osvědčil se mi šampon od milva. Znáš ho? Ty jejich šampony a vůbec ta péče, je super, protože opravdu funguje. Jsou to kvalitní šampony. Ale prosím pozor… Kupovat přímo u nich na webu, jinak můžeš narazit na fake. Jejich šampony mají na etiketě hologram.

BarunkaKar

Ahoj, mně kamarádka taky stále doporučuje Milva šampóny, ale nerozumím tomu hologramu. To jsou jako na trhu i falešné Milva příspěvky? Takže to mám koupit raději jen přes jejich web?

KaraskovaAl

No a začala jsi ty Milva šampony používat? Já hodně bojuju s mastnými vlasy a když jsem hledala účinnou a trvající pomoc, tak jsem taky narazila na doporučení na Milva šampony. Ale zatím jsem nezkusila…

Cizecek.M

No právě… já jsem z toho byla taky v šoku, ale bohužel. Je to opravdu tak, že se dělají i neorigo, fake šampony. Síla, co?