norek

Co používat proti pachu?

Co používat proti pachu moči při inkontinenci,Nějaký mycí spreje?

Nejlepší odpověď
kropitko

Domnívám se,že zrovna na tohle by se mohly osvědčit ty vlhčené dětské ubrousky o kterých tu byla před chvílí řeč…

Další odpovědi
anonym

http://www.mo­jelekarna.cz/na­si-partneri/tena.html

MacaM

Mohu Vám doporučit 100% přírodní bylinný produkt OK Tau+ od české firmy OKG, který posiluje funkce celého vylučovacího systému. Při inkontinenci velmi pomáhá, ne proti zápachu, ale celkově snižuje možnosti samovolného úniku moči, též se velmi osvědčil při potížích se zbytnělou prostatou. Tedy je to velký pomocník jak pro ženy tak i pro muže!
Objednat ho můžete na uvedeném webu.
maca.lvz@seznam.cz

Zdroj: www.okg-fit.cz/zdravis­laskou

Sonka Pop

Velmi výborné, účinné a hlavně diskrétní jsou inkontinenční pomůcky od Hartmanna. Oni jsou na tuhle problematiku výborní. Docela se jí věnují, vč. poradny, cviků a podobně.