ondra07

Co použít u zubaře na znecitlivění zubů a snížení bolesti?

Mám vtipný dotaz.. Hledám nějaké babské rady apod.. abych necítil to nepříjemné vrtání u zubaře.. nesnáším to a je mi z toho zle, jen když na to pomyslím.. Nebolí to.. ale je to nepříjemné.. chtěl bych to nějak utlumit.. Třeba pomáhá alkohol, pak necítím bolest ani nic.. CO se dá použít ještě místo alkoholu?
Díky

Však ja dostávám injekci.. ale i tak.. nejradši bych se uspal… než tam jdu..
Jasné.. lepší rady mi dát nemůžete.. než chod k zubaři včas.. já tam chodím .. a nejsem jediny, kdo nesnáši zubaře..

Odpovědi
iceT

Abys necítil vrtání u zubaře? Co třeba říct si o injekci na umrtvení?
Jinak babskou radu bych taky měla: chodit k zubaři včas a vrtání se vyhneš.

No to jako já taky dost nesnáším vrtání, ale dostanu injekci a pak ať mi do pusy klidně hodí granát, pak je mi to šumafuk.
Krom toho to pro toho zubaře musí být zážitek, když si na umrtvení dáš alkohol, kurňa nebuď srab, chlapi umírají až na rýmu ne u v zubařským křesle…:-)

anonym

Použij propolis, pokud ho máš k dispozici.

mosoj

Mám slušnou lékařku a vždy se mně zeptá jestli nechci při vrtání injekci. Obyčejně nechci.

anonym

Ice, k zubnímu lékaři jsem chodil a chodím pravidelně, no a jednou jalovice vyhodila nohou, odnesly to 3 přední zuby a vrtání jsem se stejně nevyhnul.

iceT

Tož to je snad trochu jiná situace.....