Jamajka

Co použít na vykreslení vnitřní linky oka?

Čím mohu nakreslit vnitřní linku očního víčka? Kamarádka používá běžnou černou tužku na oči, ale myslím, že jsou i jiné způsoby. Předem děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
iceT

Černá tužka na vnitřní lince oka oko prý zmenšuje, na zvětšení se používá bílá tužka na oči.Zkus použít jiné barvy.Já jsem kdysi používala tmavě zelenou.

Další odpovědi
briketka10

Já jen občas použiju tmavě zelenou tužku,
protože mám zelené oči jinak ji nepoužívám.

ReHu

Co myslíš vnitřní linkou?
Vnitřní koutky oka by se měly líčit světle, vnější tmavě.
Myslíš tu hranku očního víčka? Pod řasama? Na to je potřeba kvalitní tužka, která se tak snadno nesetře. Jinak se stáhne do koutku oka.
Nebo permanentní make-up.