Avatar uživatele
Lucka1985

Co použít, aby pes neměl tolik klíšťat?

Spreje nefungují. Slyšela jsem o nějakém přípravku, co se psovi vetře do kůže… Pomáhá to?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? blesk26, Bičiště před 5371 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lenka

Já mám doma pejska a kupuji mu u veterináře pipetu frontline. Píšou že pipeta účinkuje 4 týdny, ale náš pes je bez klíšťat a blech asi tak kolem 3 měsíců po použití.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mandarinka

Antiparazitní obojek pro psa Kiltix. Účinně chrání proti blechám a klíšťatům po dobu 7 měsíců. Účinkuje v klidu i v pohybu zvířete. Odkaz pro bližší info ve zdroji.

Zdroj: http://www.psi­centrum.cz/sto­re/goods-6004-45-kiltix-obojek-66-cm.html

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dandi

Antiparazitní obojek pro psa Kiltix nebo frongline – obojí nám zabralo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
alenka901

uřčitě vodička za krk ta je nejlepší,koupíš jí v lékárně

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
makyna

uřčitě vodička za krk ta je nejlepší,koupíš jí v lékárně MA TO VYZKOUŠENÝ

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fridolinek

My používáme obojek + sprej. Takhle se nám to osvědčilo nejlíp. Dřív jsme měli jenom obojek, ale stejně vždycky nějaké klíště přinesl. Tak jsme to zkombinovali a je to ok, ikdyž 2× po něm už klíště lezlo, nikdy se ale nezakouslo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lakroa

nejlepší variantou je požít všechny formy- obojek, kapání za krk a sprej ale zároveň nejdražší a když Vám pejsek proběhne hnízdem klíštat nepomůže nic, já už jsem boj s nimi vzdal a raději jsem si koupil kleštičkyna snadné vyndavání

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gillan

Frontline nepomáhá? Tomu nevěřím, je třeba ho důkladně vetřít do srsti a pak nejméně 24 hodin psa nekoupat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek