mokrygorky

Co potřebuju vědět když půjdu na obor automechanik?

Co bych měl vědět? A nebo se vše naučím tam?(SoU)

Nejlepší odpověď
orwell

Samozřejmě se tam naučíš spoustu věcí. Jestli všechno, to nevím, to bude záležet na tobě. Ale rozhodně bys měl mít dobrý základ v matematice a fyzice. Kromě těchto předmětů tě čekají další technické předměty, kde se bez solidních základů matematiky a fyziky neobejdeš. Např. Automobily (motory, podvozky , karosérie, elektrické příslušenství), Základy strojnictví, Strojírenská technologie, Technická dokumentace, Práce s počítačem, Opravárenství a diagnostika,… Dnešní automobily se vyznačují složitým elektrickým příslušenstvím, takže solidní základy elektrotechniky budou velkou výhodou. Obory Automechanik a Autoelektrikář nepatří zrovna k nejlehčím, tak s tím počítej.

Další odpovědi
Drap

Měl b jsi vědět jak se jmenuješ a kde je příslušná škola.

jáára

všechno tě naučej, ale měl bys mít k tomu trochu vztah, protože když tě to nebude bavit…

mosoj

Čist, psát, počítat a kudy se jde do školy.