Nik92

co potřebuju stáhnou do mobilu (pokud je to možné) abych si v něm mohla číst text ve formátu docx?mám samsung s5230 star

Odpovědi
Meropa

Mám stejný mobil a nějak se mi nedaří v něm spustit některé hry, aplikace apod. a někde jsem četla že tento mobil je nějak chráněný, takže si myslím že tam nejspíš jen tak stažené „soubory“ nefungují, možná by fungovali placené od t-mobile, ale nevím jestli jsou i nějaké na to aby šli číst formáty docx.