Co potřebuji studovat pro práci v mateřské školce?

Dobrý den, jsem z Havířova a chtěla bych si udělat pedagogické minimum pro práci v mateřské školce. Kde je možnost tohoto studia dálkově? Děkuji Katka B.

Nejlepší odpověď
annas

Na severní Moravě jsem našla tyto 3 školy. Musíte se ale dotázat přímo ve škole, zda budou dálkové studium otvírat.

1. Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola Krnov
Střední škola zajišťuje výuku čtyřletých oborů předškolní a mimoškolní pedagogika, pedagogické lyceum, zdravotnický asistent a sociálně správní činnost. Možnost dálkového studia oborů předškolní a mimoškolní pedagogika a sociální činnost.

www.spgs-szs.cz – Krnov-Pod Bezručovým vrchem, Jiráskova – (3 pobočky)

2.IUVENTAS – Soukromé gymnázium a Střední odborná škola, s.r.o.
Soukromé 8-leté a 4-leté gymnázium. Nabízíme obor pedagogického, přírodovědného, zdravotnického a ekonomického lycea. Možnost dálkového studia. Rodilí mluvčí se účastní ve výuce angličtiny a španělštiny. Třídy jsou s malým počtem žáků v přátelském prostředí školy. Výběr jazyků

www.iuventas.cz – Ostrava-Mariánské Hory, U Dvoru – (1 pobočka)

3. Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola, Přerov
Státní střední pedagogická škola zajišťující výuku čtyřletých oborů předškolní a mimoškolní pedagogika, pedagogické lyceum.

www.gjb-spgs.cz – Přerov I-Město, Denisova