fanulka

Co potřebuji nainstalovat?

při pokusu otevřít některé složky(m.j.fo­tografie)se mi zobrazuje hláška Apple aplications support.mám za to,že se mi při čištění PC „podařilo“ odstranit část nějakého programu.děkuji za odpověď.
Doplňuji:
Omlouvám se-zapoměl jsem dodat,že mám Vistu.Všem děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
anonym

no,záleží na tom jak dlouho vás to zlobí,pokud to je pár dní,tak by bylo asi nejlepší se vrátit bodem obnovení před tuto událost a bylo by to vyřešené.pokud nevite jak,tak že:
start-všechny programy-příslušenství-systémové néstroje-obnovení systému-dáte obnovit předchzí stav PC a vyberete tučně označené datum,které vám bude vyhovovat a O.K.Po restartu by to mělo být vše v pořádku.
sorry,nevšiml jsem si,jo,jo i to se stává.Já si chybu přiznám.!!!!!!!!!

Další odpovědi
Tombik

Bylo by fajn doplnit, že máte Mac.
Bad: Když jí vyskočí Apple podpora, tak to znamená, že má Macintosh