fanatik13

Co potřebuji na MMA?

Dobrý den, kdybych chtěl chodit na MMA tak co budu otřebovat za věci?

Původní neotázka
co potřebuji na MMA

Odpovědi
BANAN93

záleží jaký styl daná parta kombinuje (thai box, vale tudo, box, karate, wing chun, jiu jitsu, atd. ) – na začátku určitě stačí kraťasy a tričko a dozvíš se co je potřeba ........ pak asi suspenzor a určitý druh zápasnických a pytlových rukavic + boxerské (chránič na zuby, hlavu a holeně) to vše asi budou v každém gymu schopní zajistit a poradit. Lapy a pytle snad budou mít svoje :)
Nejdřív stejně bude fyzická příprava

moje domněnka :)