Eimminka

Co potřebuji k tomu abych mohla dávat soukroumé vyuky hry na klavír.

Dobrý den všem,potřebovala bych poradit. Chtěla bych dávat soukromé vyuky hry na klavír. Nevím jestli to můžu uskutečnít,když nemám vystudovanou konzervatoř ani pedagogickou školu. Předem děkuji za odpověď.

Odpovědi
Lennroe

Na naucim.cz a podobných stránkách se zaregistruješ, vypíšeš kolik chceš za hodinu, jakou oblast a podobně a je to. Nepotřebuješ k tomu nic, pokud se tím nebudeš vyloženě živit. O klavír je myslím na takových stránkách dost zájem.

ivzez

Zajděte si na živnostenský odbor a poraďte se tam.
Pokud byste chtěla hodiny dávat opakovaně,
nepůjde o nahodilý příjem ani v případě,
že by zisk byl méně než 20.000 Kč ročně.

Nedoporučuji postup uvedený v odpovědi Lennroe,
za neoprávněné podnikání hrozí dost vysoké pokuty.

FÚ si weby nabízející různé služby nebo prodej výrobků hlídá.