Voldemord

Co potřebuji k této graf.kartě ?

http://www.al­za.cz/asus-gtx750ti-oc-2gd5-d530428.htm Co k ní potřebuji když je dole napsáno toto :Poznámka:
Tento výrobek není samostatně funkčním celkem a může vyžadovat odbornou montáž.

Doplňuji:
Chápu to tak že je to výrobek kterej se neoobejde bez pc ?Nebo potřebuju ještě něco navíc

Odpovědi
Quimby

Ano, neobejde se bez PC a v tvém případě bych zdůraznil: „může vyžadovat odbornou montáž“.

Lamalam

Potřebuješ k ní přístroj, do kterého bude naistalována a příslušný software, který jí zprovozní.

McArthur

Toto je větička pro právníky. Znamená to, že k výrobku nemusí být český manuál, protože není určen pro laika. Je to součástka, která není samostatně funkční. Podobné je to s pískem. K němu také manuál nedostaneš, protože z písku něco uplácáš.

A pokračuje to dál. Pokud grafika vyhoří a zjistí se, že by to mohlo být způsobeno chybnou instalací, potom nemusí být uznána záruka, pokud komponentu neinstalovala osoba řádně proškolená.