Pesan133

Co potřebuji k prodeji rostlin na internetu ?

Zdravím,
jde mi o to, že doma pěstujeme dlouhodobě kaktusy, ale nejsou to klasické kaktusy jak znáte, ale jedná se o celkem drahé a vzácné rostliny. Bohužel po těch letech už nám to trochu přerostlo přes hlavu a tak máme rostlin a hlavně semínek až příliš. Udělal bych internetové stránky a zkusil něco začít prodávat. Představte si to nějak takhle http://www.exoticke-rostliny.cz/na­bidka/ Moje otázka tedy zní potřebuju k tomu něco (nepředpokládám že by to bylo nějak moc výdělečné a stránka by nebyla zaměřená jenom na prodej kaktusů) ?

Odpovědi
zzzzz

hlavně ŽL.
Doplňuji:
jsou krásné 🙂

Drap

Měl bys mít vyřízenou živnost a platit daně. Pokud prodáš občas nějaký kousek na inzertních stránkách a nepřesáhneš tuším 10 000 za rok, tak nemusíš mít nic.