lelona

Co pošeptal mudrc šejkům?

šejkové jedou do Mekky ,kdo tam dojede poslední, vyhraje. Ale nikdo nechce jet první a jdou se poradit k mudrcovi, ten každému něco pošeptá a oni rychle nasednou na koně a odjedou. Co jim mudrc pošeptal?

Odpovědi
fortin

1)Mudrc jim pošeptal: Tvoji ženu svádí cizí muž.

2)Prvnímu řekl: Kdo je první, bude poslední. Dalším řekl: prvnímu jsem řekl Kdo je první, bude poslední.

(Neumřu, dokud na to nepřijdu)

3)Myslím že jim řekl, ať do Mekky vkročí jako první kůň nebo koně a za nimi jdou šejkové.

(Neumřu, dokud na to nepřijdu)

silonka33

delej ze sem ti neco poseptal tvar se ze si nadseny stoho co jsem ti prave poseptal a uvidis ze cele pokoleni budou resit a skoumat co jsem ti poseptal

Zdroj: muzes umrit v klidu uz vis co mu poseptal