momstrum77

Co pomůže na oteklé koleno?Mimo ledování a stahování?? A mazání mastěm?

Oteklé koleno
Doplňuji:
Koleno je po opeaci,voda tam prý není. Na návštěvu lékaře budu čekat měsíc :(.

Nejlepší odpověď
Drap

Neznáme příčinu, ani co s kolenem vlastně je. Další co může pomoci je čas a návštěva lékaře

Další odpovědi
hanulka11

Krom těch vyjmenovaných věci jedině pomůže jít k lékaři- ten ti navrhne léčbu

Nikolka115

Lékař•

huxa

určitě oddech, co nejméně chodit a hýbat s ním, dokud neodteče, osobně bych jej mazal kostivalovou tinkturou a klasickýmm obvazem na volno zavázal

mosoj

Je po operaci, dej mu oddech.

anonym

Trpělivost a nenásilné cvičení, které Ti nejspíš doporučil lékař. Nic nejde přes to Tvé koleno lámat. Musíš si dopřát čas, který je na zaléčení potřebný. Na to máš ten měsíc. Potom přijdou rehabilitace a teprve za nějaký čas po nich by se vše mělo vrátit do normálu.