Koppik116

Co pomůže na nafouknutý žaludek?

Nejlepší odpověď
quentos

až přímo zázračně na toto pomáhá čaj ze semen anděliky. Jednu kávovou lžičku semen na čtvrtlitr nechte pět minut povařit ve vodě, pak přeceďte; pokud nepomůže, udělejte si ještě jeden. Bohatá vlastní zkušenost, akorát někdy pomůže právě až ten druhý hrnek.
Ovšem jestli semena anděliky nebudou mít u vás v lékárně, pak jsou žabaři

Další odpovědi
hanulka11

udělej si mátový čaj a nic nejez ,aby ti vytrávilo

01Ricco

Alespoň půlhodinová procházka svižným tempem a pokud nepomůže, mohl by pomoci lékař.

Alesh

Lehnout si na břicho.
Nejíst nadýmavá jídla.
Nepít bublinkové nápoje.
Jíst pomalu a pořádně rozkousávat.

Katusa

Rum nebo Coca-Cola light