Mili @

Co pomáhá vám při bolení hlavy????

Doplňuji:
VampGirl – to bych asi nepřežila!
Já potřebuji studené.
Jenže halt na každého zabírá něco jiného…

Nejlepší odpověď
rynek878

Když si stihnu vzít Ibalgin 400 včas,tak mi stačí jeden a po půl hodině je klid,ale běda,když to náhodou odložím,potom jeden prášek většinou nezabírá.
Doplňuji:
někdy stačí něco málo snist,opravdu hlava může bolet i z hladu

Další odpovědi
anonym

už dva roky trpím silnou migrénou,vyzkoušela jsem kde co,ale bohužel mi pomohly jen jedny silné léky,ale pokud vás nechytla přímo migréna,ale jen běžná bolest snad vám pomůže tento odkaz
http://www.fe­mina.cz/magazin/we­llness/alterna­tivni-lecba-migreny.html

kropitko

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-vam-nejlepe-zabira-na-bolest-hlavy

quentos

prášek až jako poslední možnost, nejlepší je dát si kafe nebo jedno pivo

hanulka11

mě nebolí často -když to přijde vezmu si 2 ibalginy a je po bolesti

Terryle

Mátovej čaj, čerstvej vzduch, zkusit to zaspat. Když to nepomůže, potom kousek prášku. Ale to se samozřejmě vztahuje na normální, takovou tu unavenou/nachla­zenou tupou mírnou bolest, žádné migrénové stavy, s těma jsem díkybohu neměla zatím tu čest.

ReHu

Záleží na příčině, potažmo jak často a silně hlava bolí.

dudu

Za mlada to byl jednoznačně sex, nyní čerstvý vzduch.

VampGirl

Mě teda vždycky hrozně pomůže horká koupel. Lehnu si do vany a potopím i hlavu. Většinou to funguje.
Doplňuji:
Jestli to funguje i ve studené, to nevím. Ještě jsem to nezkoušela. 😁

lenkaacer

Mě osobně nezabere nic jiného než ibalgin nebo brufen

Ella

často mě bolí hlava, protože nemám čas pít. Ale bohužel, když to začne, tak to zastaví jen pořádně silný prášek, nejlíp nějaký rapid =)

oskar

Já si vezmu ibalgin a mám po bolesti.

anonym

Stačí se klepnout kladivem do prstu a bolest prstu přehluší bolest hlavy!:-D .Teď vážně,někomu stačí šťáva s citrónu a potírat spánky Alpou.

mojitek

nejde li o migrenu,tak Ibalgin400 .Ale ne na lačno a zapit aspon 2dcl tekutinou

anonym

Doplnit tekutiny – minerálka, voda, nealkoholické pivo.

Cizecek.M

Ty jo, o tom jsem neslyšela… vlastně to slyším poprvé… A tohle zabírá?

Vercule

No, to nevím, já mám zkušenost jen s přírodními produkty. Ty se mi osvědčily nejvíc. Na bolest hlavy je super migreen od topvet. Znáš ten shop? Koukni na něj a určitě si ho kup. Pomáhá.

Kajolka

Ahoj, ještě se zeptám. Jak se ten migreen bere? Dlouhodobě a preventivně nebo při bolesti hlavy?

Kajolka

Děkuji moc. Já shop topvet neznala, ale mám docela problémy, tak na to mrknu a snad mi ten migreen taky pomůže.

Millisek

Vyzkoušej nějakou dobu užívat cbd olej nebo sprej. Díky tomu jsem se zbavila bolestí hlavy.