Jell

co pomaha spravne funkci placenty v tehotenstvi

Ahoj. mam takovy problem jsem skoro v 19 tt a mam malo plodove vody dali mi acylpyrin chtela bych vedet jestli mate s timto zkusenosti muzete mi poradit bojim se ze se mi nevytvori nova plodova voda, diky moc.

Odpovědi
hanulka11

Tvé obavy by měl rozptýlit lékař- vše si nech vysvětlit ,abys byla v pohodě – jinak přenášíš neklid na dítě ,které se vyvíjí .
zde radí -Hořčík
Snižuje riziko předčasného porodu a podporuje růst plodu. Pomáhá proti porodním křečím a bolestem. Je důležitý pro správnou funkci nervů a svalů. Je důležitý pro správnou funkci placenty.

http://www.zdra­vianemoc.cz/vi­taminy-pro-tehotne.html

elvan

opatrně s jakýmikoliv léky, v těhotenství potřebuje tělo dost věcí jinak – vše dělej jen po konzultaci s lékařem
hlavní je klid, nevyčítat si to, mít trpělivost a říkat si, že všechno dobře dopadne ;)