kuřecí

Co pomáhá proti bolesti v kotníku?

Poratde prosím.Jsem atletka a je to tak 3 týdny, co jsem trénovala překážky a nejak jsem spatne dopadla… od tý doby me pořád bolí nekde v kotníku.. jako že určitě ne tolik jako pred tím normálně s tím běhám i skáču i když to jeste trochu bolí a když hodně napnu nohu tak to bolí.
V sobotu mám důležité závody a potřebuji se toho zbavit. Prosím nevímte co s tím? Já vím že to nejde přes net ale aspon typy jak na to. PS: nemám čas jít s tím k dokrotovi. Děkuji
Doplňuji:
Ono to jakože nebolí, jen když moc napnu nohu.. jinak je to v pohodě.. ani když to napnu, tak to nebolí tolik jen prostě.. není to normální

Nejlepší odpověď
annas

Osobně při naraženinách, různých zákrocích apod. aplikuji homeopatickou arnicu montanu.

Byla jsem u zubaře, nepřjíemný zákrok, zánět dásně u jednoho zubu. Lékařka dáseň rozřezala, nemohla ani po hodině zastavit krvácení.. Přišla jsem domů, vzala arnicu a krvácení ustalo. Necítila jsem žádnou bolest. Za týden opravila zub, samozřejmě po zákroku a odeznění injekce zub bolel. Vzala jsem si opět arnicu. Pomohla stejně jako poprvé při zastavení krvácení, tentokrát odstranila bolest. Druhý den jako bych u lékařky nebyla.

Nevnucuji, ale jen uvádím své zkušenosti. Samozřejmě nevím, zda nemáte kotník vyvrtnutý.

Přečtěte si odkaz.
https://svetho­meopatie.cz/hle­dam_homeopati­ka.php?p=arni­ca+montana&lg=1

Další odpovědi
mosoj

Těžko říci co to je. Na to jsou ortopedi. Ale úrazy svalů, šlach, či záněty se chladí ne ohřívají !!! Ortoped vyloučí zlomeninu a pokud to nebude zlomené, napíše ti maximálně mast a obklady.

Doplňuji:
Tu mast ti sice napíše, ale celou si ji poctivě zaplatíš.

gecco

Celou nohu si zaleduj.
Ten kotník si naopak udržuj v teple (klidně šátkem nebo šálou, nestyď se na něj namotat i svetr – důležité je, aby nebolel, aby v něm nepíchalo…).
A zejtra ráno si došmatlej, pomaličku, k doktorovi – protože jinak tě to bude bolet až do smrti…
!!!