Avatar uživatele
kuřecí

Co pomáhá proti bolesti v kotníku?

Poratde prosím.Jsem atletka a je to tak 3 týdny, co jsem trénovala překážky a nejak jsem spatne dopadla… od tý doby me pořád bolí nekde v kotníku.. jako že určitě ne tolik jako pred tím normálně s tím běhám i skáču i když to jeste trochu bolí a když hodně napnu nohu tak to bolí.
V sobotu mám důležité závody a potřebuji se toho zbavit. Prosím nevímte co s tím? Já vím že to nejde přes net ale aspon typy jak na to. PS: nemám čas jít s tím k dokrotovi. Děkuji
Doplňuji:
Ono to jakože nebolí, jen když moc napnu nohu.. jinak je to v pohodě.. ani když to napnu, tak to nebolí tolik jen prostě.. není to normální

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 3484 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Osobně při naraženinách, různých zákrocích apod. aplikuji homeopatickou arnicu montanu.

Byla jsem u zubaře, nepřjíemný zákrok, zánět dásně u jednoho zubu. Lékařka dáseň rozřezala, nemohla ani po hodině zastavit krvácení.. Přišla jsem domů, vzala arnicu a krvácení ustalo. Necítila jsem žádnou bolest. Za týden opravila zub, samozřejmě po zákroku a odeznění injekce zub bolel. Vzala jsem si opět arnicu. Pomohla stejně jako poprvé při zastavení krvácení, tentokrát odstranila bolest. Druhý den jako bych u lékařky nebyla.

Nevnucuji, ale jen uvádím své zkušenosti. Samozřejmě nevím, zda nemáte kotník vyvrtnutý.

Přečtěte si odkaz.
https://svetho­meopatie.cz/hle­dam_homeopati­ka.php?p=arni­ca+montana&lg=1

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Těžko říci co to je. Na to jsou ortopedi. Ale úrazy svalů, šlach, či záněty se chladí ne ohřívají !!! Ortoped vyloučí zlomeninu a pokud to nebude zlomené, napíše ti maximálně mast a obklady.

Doplňuji:
Tu mast ti sice napíše, ale celou si ji poctivě zaplatíš.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

Celou nohu si zaleduj.
Ten kotník si naopak udržuj v teple (klidně šátkem nebo šálou, nestyď se na něj namotat i svetr – důležité je, aby nebolel, aby v něm nepíchalo…).
A zejtra ráno si došmatlej, pomaličku, k doktorovi – protože jinak tě to bude bolet až do smrti…
!!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek