mirran

co pomáhá na žlučník?

ve tři hodiny ráno mě budí tlak v oblasti břicha a jde to až do zad.

Nejlepší odpověď
rynek878

Určitě navštívit lékaře,a to hned ráno.

Další odpovědi
Pecudka

Mě svého času pomohlo vyřadit veškeré tuky z potravy a vše jsem zapíjela pivem, stačilo jen trochu, lahev jsem měla třeba na tři dny.Dodržovala jsem to asi jeden rok a od té doby mám klid, je to asi 25let nazpět.

hanny 2

Fernet nebo Cholagol kapky /nevím jestli ještě existují/.Před jídlem Febichol.

Bennyto

Mám podobný problém, je to jako by mě něco svíralo zepředu a zezadu hrudník a nemohu se také při tom pořádně nadechnout a nepříjemně to bolí. Stává se mi to spíše ráno okolo 5 hodiny a výjimečně se to stalo i dvakrát přes den. Stávalo se mi to před odebráním žlučníku (uhnil mi až na játra) i po odebrání. Já to spojuji s příjmem jídla, docela hodně jím a když si někdy nedám večeři nebo jídlo více omezím tak se probouzím s touto bolestí. Ještě před odebráním žlučníku a krutých bolestí které někdy až po hodině sami odezněli jsem zjistit že pomáhá když něco dostanu v tu chvíli do žaludku, vodu nebo jídlo (v tu chvíli to byl banán, měl jsem ho u postele a řekl jsem že je škoda aby se vyhodil protože si zavolám rychlou aby mě odvezla, a bolest po snědení během chvilky zmizela). Když se tedy někdy probudím s touto bolestí tak si natočím min. 0,5L vody a vypiji to a bolest během okamžiku zmizí.