co pomáhá na žlučník?

ve tři hodiny ráno mě budí tlak v oblasti břicha a jde to až do zad.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Určitě navštívit lékaře,a to hned ráno.

Další odpovědi:

Pokročilý

Mě svého času pomohlo vyřadit veškeré tuky z potravy a vše jsem zapíjela pivem, stačilo jen trochu, lahev jsem měla třeba na tři dny.Dodržovala jsem to asi jeden rok a od té doby mám klid, je to asi 25let nazpět.

Zlatý

Fernet nebo Cholagol kapky /nevím jestli ještě existují/.Před jídlem Febichol.

Mám podobný problém, je to jako by mě něco svíralo zepředu a zezadu hrudník a nemohu se také při tom pořádně nadechnout a nepříjemně to bolí. Stává se mi to spíše ráno okolo 5 hodiny a výjimečně se to stalo i dvakrát přes den. Stávalo se mi to před odebráním žlučníku (uhnil mi až na játra) i po odebrání. Já to spojuji s příjmem jídla, docela hodně jím a když si někdy nedám večeři nebo jídlo více omezím tak se probouzím s touto bolestí. Ještě před odebráním žlučníku a krutých bolestí které někdy až po hodině sami odezněli jsem zjistit že pomáhá když něco dostanu v tu chvíli do žaludku, vodu nebo jídlo (v tu chvíli to byl banán, měl jsem ho u postele a řekl jsem že je škoda aby se vyhodil protože si zavolám rychlou aby mě odvezla, a bolest po snědení během chvilky zmizela). Když se tedy někdy probudím s touto bolestí tak si natočím min. 0,5L vody a vypiji to a bolest během okamžiku zmizí.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1277
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 990
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.