Rosie5

Co pomáhá na zlomené srdce?

Nejlepší odpověď
Alesh

Čas to postupně vyřeší… a pak přijde jinej a lepší, uvidíš. 😉

Další odpovědi
anonym

Jen zapomenout,netrápit se,jít prostě dál,nic s tím neovlivníš,
čas vše ukáže.
Doplňuji:
Není pravda jak píše Alesh,že přijde lepší,to né,ale možná jiný,ale ten co tě trápí,ti v rdíčku zůstane,s tím nic nenaděláš,
Já ho měl zlomený taky,a nic nepomohlo…jen vzpomínky
Jugar

quentos

Alesh a Jugar to už napsali, jen kdybyste si to chtěla potvrdit v knížce, tak pěkně to vyjádřil Jeremy Daldry v díle „Nebuď takovej balvan!“ (česky Albatros Praha 2003): „Pozor, fráze, ale – to jediné, co spraví zlomené srdce, je čas. Nejspíš je to fráze proto, že je to pravda.“ Sám bych moh taky zhusta vyprávět, má recht :{(>

zjentek

..vyprdnout se na city a vztahy :o

marci1

Jedině čas, i když tak trochu to máme po celý život. Zkus co nejvíce něco dělat, něčím se zabavit, cvičit, chodit na procházky, kup si něco hezkého na sebe, kup si čokoládu. 🙂

lota

ČAS – to je nejlepší lék.