Avatar uživatele
jirka F

Co pomáhá na vyčerpanost a únavu podle babských rad i podle těch lékařských?

Včera jsme byli s paní učitelkou v Praze a celý den jsme pořád chodili a oni tak hnali, že jsem je ani nestačil bez odpočinku jsme šli celý den a potom už mě s toho úplně brněly nohy, a když jsem se ráno probudil a vstal, tak mě tak strašně bolela hlava a byl jsem úplně vyčerpaný a hlava se i motala tak jsem říkal že teda s tímhle nejedu do školy tak jsem potom usnul, ještě spal jsem do devíti a už je to lepší, ale stejně ještě mě hodně bolí hlava a motá, neznáte teda nějaké babské rady i lékařské na vyčerpanost?

předem děkuji za odpovědi

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Odpovědi.cz, johana 56, briketka10 před 3052 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Odpoveď byla označena jako užitečná

Rozumný odpočinek a pořádné jídlo…
😉
A pokud tě ta „vyčerpanost“ nepřejde, zajdi si k lékaři na důkladnou prohlídku – taky by to mohlo znamenat zdravotní problém (např. se štítnou žlázou)…

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?jirka F Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

kromě babských rad existují i chlapské rady a jednou z nich je- pořádnej pohyb!
Napřed tě to bude hodně bolet, ale jestli vydržíš, máš pak vyhráno a jednoho dne se ti bude zdát, že se ani moc neženeš, ale ostatní ti přesto nebudou stačit.
Takže pohyb vojáku! Silný, a nebo mrtvý! ;D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Koupel a odpočinek. Na posílení organismu potom slepičí polévka. /Ale ne ta z pytlíku, ze slepice./

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Pokud by únava trvala delší dobu a lékaři nic nenašli, pomáhá na ni krom již zmíněného hořčík v tabletách, dá se koupit v lékárně.
Osobně mohu doporučit cvičit Pět Tibeťanů, jsou parádním zdrojem energie.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
postcd

být v teple, klidu (fyzickém i psychickém), míst dostatek tekutin a přírodní potravy bohaté na minerály, vitaminy apod.

mám dojem, že na bolest hlavy mi pomáhá ji mít v teple, a jíst vitamin C (http://www.nu­tridatabaze.cz/vyh­ledavani-potravin/podle-nutrientu/?id=21)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Naprostá vyčerpanost po celodenním pohybu na vlastních nohách se u chlapců dříve léčila pomocí ZVS. Pamětníci ti význam oné zkratky rádi vysvětlí.

Beru zpět. Nevšiml jsem si tvé poznámky o RS a imunitě. To jsou důležité informace, které měly být uvedené v zadání otázky.

Upravil/a: Emefej

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Treba ti pomůže přidat Magnesium.
Pokud možno v přírodní formě.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
VanesskaMala

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
jirka F

Ještě chci říct že mám RS a oslabenou imunitu

před 3052 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek