Avatar uživatele
anonym

Co pomáhá na podzimní deprese?

Jaké čaje, jídlo?
Jaká jiná aktivita (sport, četba,TV,internet)?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? BIGFOOT před 4967 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Jedine aktívna činnosť. Psychyatra, lieky a rôzne živiny berte ako doplnky aktívneho života. Naplno sa sústrediť na vykonávanú činnosť (práca alebo záľubu), nepodliehať chmúrnym myšlienkam. Naplno žiť! Ak budete naplno žiť, nebudete mať čas na depresie.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

pokud máte možnost jedte k moři,ale i jinak podzim je krásný
http://www.vej­nar.com/podzim/

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elektrikář

Podzimní a zimní deprese souvisejí z ubýváním světla skracováním dne a nedostatku čerstvé stravy a vitámínů. S ubývajícím světlem se zmenšuje tělesná aktivita. Takže pohyb, zelenina, ovoce. Aktivita třeba jet k moři tam n deprese nebudete mít čas.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BIGFOOT

Podle mý opravdu krásný manželky,která se zabývá ALTERNATIVNÍ medicínou je potřeba ,abyjste rozeznala v prvé řadě jak vážný to je.Jestli si nejste jistá tak zajděte k obvodní lékařce a nebo rovnou na neurologii a řekněte tam jaké máte problémy a "neurologové jsou fakt velmi dobří lékaři"a dál se uvidí.Nebojte se, dneska se s psychykou léčí skoro každej akorát o tom nemluví.Dnes brát léky na nemocný nervy a to dokonce z psychiatrie není už žádná ostuda.Toto rozhodně udělejte než to bude horší.Jinak pomáhá mít nějaký hodný ,mazlivý zvířátko,cviče­ní,ale jen 20 minut denně,jídlo spíš lehčí a zdravější/i když pro mě to není protože já mám nejraději přádnej kus špeku s cibulí,rajčaty a paprikou/mléko,mléč­né produkty.dýňová a slunečnicová semínka ale už oloupaná,dost ryb a kuřat.Z divočejšího masa je nejlepší maso krůtí.Račata,pa­priky,porek,čes­nek,cibuli,na­klíčenej hrách,fazole,čočku-potom taky jižní ovoce a jablka.1 litr silnéjšího zelenýho čaje,tonic s chinimem,džusy bez přídavku cukru,nepít ani capuccino ani kávu,žádnej alkohol mimo nealkoholickýho piva,magnéziia minerální vody.Bylinné čaje na uklidnění,které zakoupíte už jako namíchaný směsi a pokud je to možný tak sypaný.Před spaním snězte 1–2 banány a zapijte mlékem-protože to je uspavač.Dobrej je na nervy taky na noc čaj ze sušených jablečných slupek.Chodit na procházky dokud je světlo a číst knížky vdělávací ale i zamilovaný.No a mít mír v duši.BIGFOOT

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Lehčí jídla,vitaminy B,C.Věnování se koníčkům ,přítelkyni,ka­marádům,lásce­.Jen upozorňuji,že z deprese nepomáhá TV,tedy mě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pondělí

provaz,plyn,,ale vážne pokud máte deprese,chce to psychiatra,v dnešní době to není nic choulostivé a čím dříve navštívíte,tím lépe budete žít,protože deprese vznikají špatnou činností mozkových žláz a je to třeba vyrovnat.než to donde do sebedestrukce.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek